Punkty skupu są czynne: pon. – pt.: 7 – 18 | sob.: 7 – 15

Skup metali kolorowych i innych odpadów

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Prowadzimy dwa punkty skupu surowców wtórnych w dogodnych lokalizacjach w Warszawie: na ulicy Bokserskiej (Mokotów) i ulicy Achera (Ursus). Prowadzimy skup złomu i metali nieżelaznych, w tym skup złomu elektronicznego. Teren naszych zakładów przystosowany jest także do skupowania oraz składowania makulatury.

Odbiór złomu

Na życzenie klienta zapewniamy odbiór złomu własnym specjalistycznym transportem. Dotyczy to w szczególności dużej ilości towaru oraz sprzętów i elementów o dużych gabarytach. Handel złomem i surowcami wtórnymi prowadzimy z zachowaniem wszelkich zasad obowiązujących dla przedsiębiorstw działających w branży. Gwarantujemy dogodne warunki współpracy, oparte na rzetelnym ważeniu towaru, oraz konkurencyjne ceny.

Wyślij wiadomość


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest Andrzej Piaskowski Skup Surowców Wtórnych z siedzibą ul. Na Uboczu, nr 6, lok. 25, 02-791 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.